MIEJSCA
Podziel się na:
Balony helowe

Typ:Inne

Adres:Złotniki 192, Złootniki

Ilość odwiedzin:1214

Witam.

Te Quiero - Jesteśmy na rynku od 2003 roku, specjalizujemy się w dekoracjach weselnych i innych uroczystości okolicznościowych. Dekorujemy balonami, materiałami i kwiatami. Dekorujemy stół Państwa Młodych, ścianę za nimi, pokrowce na krzesła, wejście do lokalu, wykonujemy dekorację domu Państwa Młodych-brama itp. Udekorujemy salę na studniówkę i Sylwestra i Komunię Św. Udekorujemy samochód wiozący Państwa Młodych do Kościoła. W naszej ofercie są balony napełniane helem, jak również : Balon strzelający - balon o średnicy 1 metra, a w środku 100 małych baloników, Pudło z balonami, Balony helowe na potrzeby zdjęć i jako świetna atrakcja dla najmłodszych uczestników przyjęcia, girlandy, kolumny balonowe, winogrona balonowe, podwójne serce z balonów, bramy, łuki helowe, balony z łącznikiem, używamy kwiatów sztucznych lub na życzenie Państwa kwiatów prawdziwych. Dowozimy bezpłatnie na terenie Mielca pęki balonów helowych pod wskazany adres powyżej 50 sztuk. Wypuszczamy balony z siatki. Nasza firma obsłuży napełnianie balonów powietrzem na potrzeby reklamy Państwa firmy, hostessy nie będą tracić czasu na pompowanie, my się wszystkim zajmiemy - usługa obejmuje napełnienie balonu powietrzem i założenie kielicha z patykiem
Nowość: Balony w bagażniku - gdy Państwo młodzi otworzą bagażnik to wylatuje mnóstwo balonów w powietrze.
Nowość: Profesjonalna maszyna do ciężkiego dymu, dająca efekt tańca w chmurach - idealna atrakcja na pierwszy taniec-wypożyczenie wraz z obsługą.
Nowość: Profesjonalna maszyna do baniek mydlanych - po wyjściu z Kościoła lub na pierwszy taniec - niezapomniane zdjęcia i oryginalność.
Zapraszam do korzystania z naszych usług i na
www.balony-helowe.pl
Facebook.com.Te Quiero.Zobacz inne miejsca
KALENDARZ
10 - 2018
PNWTŚRCZPTSOND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
POLECAMY
W chwili obecnej nie posiadamy informacji w tym dziale.
FACEBOOK

 

Copyrights ©  2011-2016 . Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zarządzana przez: CMS Imperial, Realizacja: portale internetowe